Mięso, muzyka i śpiew! Lipiec 13, 2017 – Posted in: chleb, fotorelacja, mostek wołowy, Nocny Market, Nowy Jork, pastrami, pastrami wołowe, sałatka, Warszawa

Nocny Market to stały targ mieszczący się na peronach nieczynnego już dworca Warszawa Główna Osobowa, przy ulicy Towarowej 3 . Wystartował  21 kwietnia i będzie czynny aż do późnej jesieni.To cotygodniowe wydarzenie ściąga tłumy ludzi. Jak twierdzą sami organizatorzy jest ”dla wszystkich tych, którzy od wczesnych śniadań wolą leniwe kolacje. Dla miłośników różnorodnych kulinarnych doznań, lokalnych produktów i kuchni z całego świata. Dla tych, którzy najlepiej odpoczywają na świeżym powietrzu i odżywają w świetle księżyca… Klimatyczne perony, pyszne jedzenie, wyraziste trunki i ciepłe noce. Trochę Azja, trochę Berlin, najbardziej Warszawa”.

To nowe miejsce na gastronomicznej mapie Polski, które z uwagi na szeroki wachlarz stoisk i ich produktów, spowoduje, że nikt nie wyjdzie stamtąd głodny! Wyborne jedzenie, nocne rozmowy oraz klimatyczna muzyka, nieźle prawda? Przeniesiecie się w podróż w czasie do dalekiej Azji. Dlatego, nie pozostaje Wam nic innego, jak odwiedzić Warszawę i rozpocząć kulinarny weekend!

Co więcej, nasze pastrami znalazło tam swoje miejsce. To prawdziwa uczta dla wszystkich pastramiżerców! Serwujemy różne rodzaje kanapek z pastrami, od wersji klasycznej, przez Reubena, a kończąc na kanapkach z pastą z krewetek . Wybór jest bardzo duży, a smak? Jedyny w swoim rodzaju! Trzeba przyznać, że na tym targu każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz pysznego jedzenia, czekają na Was wspaniałe atrakcje: strefa muzyczna, strefa lifestylowa, stanowiska tatuatorskie czy inspirujące wystawy .

Będąc w Warszawie, nie możecie pominąć tego magicznego miejsca. Zapraszamy Was w każdy piątek i sobotę, w godzinach 17-1, a w niedzielę od 16-23! Co prawda, rotują się wystawcy kulinarni, ale my jesteśmy dosyć często. Możecie nas spotkać 2, 3  razy w miesiącu na peronie, dlatego koniecznie sprawdzajcie naszego fanpage, tam znajdziecie bieżące informacje ( kliknij TUTAJ ). Zapraszamy!